گوشه ای از جنایات گروهک منافقین

  • ۹۲۲


شبهه


آقای رئیسی در سال 67 منافقین را اعدام کرده است و عمل خلاف حقوق بشر انجام داده است !

پاسخ به شبهه

اعدام های سال۶۷

مدتی است که عده ای که از به خطر افتادن نان و نام و میز خود می ترسند، حامی منافقین شدند و مدام از اعدام های دهه۶۰ سخن می گویند.
خوش باورانی هم که از این ماجرا اطلاع کافی ندارند، قضاوت های ناجوانمردانه از اعدام منافقین در دهه ۶۰ می کنند. حال تصمیم گرفتم، سوالاتی را مطرح کنم که افکار عمومی جامعه قضاوت کند:

و اما سوالات:

۱_آیا می دانید که منافقین در دهه اول انقلاب ۱۷۰۰۰ نفر را ترور و ۱۷هزار خانواده را داغدار کردند؟

۲_اگر منافقین یکی از عزیزان شما (پدر، مادر، خواهر، برادر، فرزند) را بصورت ناجوانمردانه ترور بکند، حاضر هستید اورا ببخشید و با اعدام این حیوانات مخالفت کنید؟

۳_آیا از منافقینی که شهیدان رجایی، باهنر، بهشتی، طالقانی، دستغیب، مدنی، صیادشیرازی و.... را مظلومانه و به طور فجیع به شهادت رساندند، نباید اعدام و مجازات شوند؟

۴_آیا می دانید سیدمهدی هاشمی(برادر داماد آیت الله منتظری) اعتراف به عضویت در گروهک‌منافقین و قتلهای مختلف من جمله قتل دختر۴ساله، نموده است)

۵_آیا می دانید در ۵ الی۷ مرداد سال۶۷ در حمله منافقین به کرمانشاه ، ۳۰۴ نفر از جوانان ایران شهید شدند؟


۶_آیا می دانید حسن روحانی خواستار برگزاری مراسم اعدام ها در نماز جمعه در مقابل دیدگان مردم بود و بسیاری از این دست تندروی ها در کارنامه خود دارد؟

۷_آیا می دانید اکبر گنجی(از سران اصلاح طلبان) به دلیل اینکه پونز در پیشانی دختران بدحجاب فرو می کرد، به اکبر پونز ملقب شده بود؟

۸_آیا می دانید سیدمحمدخاتمی (وزیر ارشاد و رئیس جمهور سابق) در اواخر دهه۶۰ شهیدآوینی را به دلیل یک انتشار عکس جوان رپ بوسنیایی با سربند الله اکبر در مجله سوره، مجازات و توبیخ کرد؟از اینگونه سوالات تا بخواهید در سینه ما موجود می باشد.

اما حقیقت آن است که منافقین داخلی و خارجی من جمله بی بی سی (شبکه تلویزیونی سلطنت انگلیس) از رای آوردن هر کسی جز دولت فعلی نگرانند.
چرا؟؟!!!
                                   

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">