از غارت صندوق فرهنگیان تا غارت فرهنگ!

  • ۹۸۲

از غارت صندوق فرهنگیان تا غارت فرهنگ!


دولت روحانی کجای ماجراست؟!


آقای روحانی امضای سند ضد دینی و غیر اخلاقی 2030 یونسکو را در مناظره ها انکار می کرد. و در جمع خبرنگاران گفت "در خصوص سند 2030  ظاهرا گزارش‌هایی به رهبری دادند که ایشان را نگران کردند. من اطمینان را می‌دهم که مشکلی وجود ندارد؛ نه تنها این سند بلکه تمام سندهای بین‌المللی یا در مجلس و یا به عنوان سند بالادستی تصویب می‌شوند. متاسف هستم که عده‌ای در دوران انتخابات از این موضوع سوء استفاده کردند. من از تهمت‌هایی که به من زدند می‌گذرم اما نسبت به موضوع ۲۰۳۰ گذشت نخواهم کرد؛ چراکه به معلمان ، ‌آموزش و پرورش و دین ما توهین کردند و اعلامیه‌های دروغ پخش می‌کردند. عده‌ای آمدند و طلبه‌های ما را تحریک کردند و برای حفظ اسلام بلندگو دست‌شان دادند و گفتند دین شما دارد از بین می‌رود... مردم و معلمین ما خودشان می‌دانند اما من از این موضوع نمی‌گذرم".

اولا سند ابلاغیه تهیه برنامه اجرایی سند 2030 با امضای معاون اول رئیس جمهور موجود است.


ثانیا معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در این باره می گوید:

در اجرای سند ۲۰۳۰ فصل‌الخطاب ما رهبری است
فعلا اجرای سند  کار متوقف شده است
در زمان امضای سند دو نفر از کمیسیون فرهنگی مجلس نیز حضور داشتند و مجلس در این زمینه نمی‌تواند ادعا کند خبر نداشته است
این سند در سال ۹۵ و توسط وزیر وقت آن زمان یعنی آقای فانی به امضا رسید
سند با کسب اجازه از رهبری اجرا خواهد شد و در حال حاضر کار رها شده و آموزش و پرورش نیز اصراری به انجام آن ندارد.

سوال مهم تر از خیانت امضای اصل سند:

آقای روحانی چرا اصرار دارد به این سادگی خلاف واقع بگوید و با مظلوم نمایی خود را پشت معلمان پنهان کند؟ مگر معلمان متدین و دلسوز ما به دولت اجازه دادند خبط ترویج بی بندو باری اخلاقی و جنسی در مدارس را مرتکب شوند؟ آقای روحانی آن هنگام که منصوبان دولت وی مشغول غارت 11 هزار میلیارد تومان از امانت معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان بودند، کجا تشریف داشتند که رگ گردنشان متورم شود و بگوید من نمی گذارم به حقوق فرهنگیان دست درازی شود؟

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">